Porsche z marca 2017 roku kontynuuje to co w marce najlepsze. Kolejny raz możemy liczyć na ogromną prędkość maksymalną, niesamowity design i luksusowe wnętrze. Jest też wiele modeli do wyboru, przy czym szczególne emocje budzą 911 Carrera GTS napędzana na tylną oś oraz 911 Carrera 4 GTS, który ma napęd na cztery koła. Jedna i druga opcja występuje zarówno w wersji kabrio oraz coupe.

Nie bez echa przejdzie również model 911 Carrera 4 GTS, napędzany na obie osie. Jeśli szczególnie zależy Ci na dużej prędkości, najlepszym wyborem będzie 911 Carrera 4 GTS Coupe, który może osiągnąć 100 km/h w ciągu 3,6 sekundy. Prędkość maksymalna tego modelu do 312 km/h. Trzeba jednak dodać, że wszystkie modele są w stanie przekroczyć 300 km/h.

Porsche poprawiło nie tylko osiągi, ale też ekonomię jazdy. Przeciętny użytkownik Porsche raczej nie dba o ekonomię jazdy, ale może zwrócić uwagę na najnowsze modele z powodów ekologicznych. Jeśli nie chcesz szkodzić naturze, ucieszy się Cię fakt, że najnowsze modele spalają nawet nie więcej niż 8,5 l/100 km. Emisja dwutlenku węgla przy takich osiągach wynosi około 188 g/km.

Od strony designu Porsche postanowiło nieco poprawić przedni zderzak. Zmodyfikowano go również ze względu na parametry aerodynamiczne. Wśród innych Porsche, modele GTS wyróżniają się czarnymi wykończeniami, które zauważymy przede wszystkim z tyłu auta. Właściciele modeli z napędem na cztery kola mogą również liczyć na podświetlany pas pomiędzy lampami.

Gustowne wykończenia są widoczne również na bocznych lusterkach.